Informace pro návštěvníky

17.03.2015 00:00

Během sezóny (duben-říjen) jsou pravidelné návštěvní hodiny v uvedených dnech odpoledne, pro skupiny zájemců je možné prohlídku rezervovat i mimo uvedenou dobu. Termín je třeba dohodnout min. 10 dní předem prostřednictvím spojení uvedených v kontaktech. Mimo prohlídky expozice a historických interiérů mají návštěvníci možnost projít si naučnou stezku "Údolím Úslavy", jejíž zastávka je cca 150 m od muzea u rybníčku za zastávkou MHD. Nedaleko se nachází nové přírodní koupaliště pod lobezským parkem. Kromě návštěvy s výkladem je možné zakoupit před prohlídkou turistické vizitky a deníky, modely trabantů, odznaky a další drobné suvenýry. Pro sběratele razítek máme na závěr prohlídky specielní překvapení.